Potwierdzenie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny

INFORMACJE DOTYCZĄCE POTWIERDZENIA ZAPISU DZIECKA  NA

DYŻUR WAKACYJNY

Turnus III (31 lipca - 11 sierpnia) - trzylatki, czterolatki, pięciolatki, sześciolatki i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

• DODATKOWE INFORMACJE O ZAPISACH NA DYŻURY: Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjny w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru, w terminie 21 dni od dnia udostępnienia listy zakwalifikowanych. Opłatę w wysokości 80 zł. należy wpłacić na rachunek bankowy: 23 1030 1508 0000 0005 5069 4069. W treści przelewu należy wpisać: „opłata za żywienie na dyżurze wakacyjnym – imię i nazwisko dziecka”.