PrzedszkoleO nas

Kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną, kompetentną kadrę pedagogiczną - wszystkie nauczycielki posiadają przygotowanie pedagogiczne i są doświadczone w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym.

Dzieci objęte są na terenie przedszkola opieką logopedy i psychologa.

Nad żywieniem dzieci czuwa specjalista dietetyk i pracownicy bloku żywienia, którzy wprowadzają zasady zdrowego żywienia, przygotowują potrawy „domowym sposobem”, eliminując żywność przetworzoną i konserwanty.

Poza nauczycielami i pracownikami kuchni zatrudnionych jest jeszcze 10 pracowników obsługi (kierownik administracyjno - gospodarczy, 2 pomoce nauczycieli, 4 woźne, szatniarka, 2 dozorców).