PrzedszkoleO nas

O nas

Przedszkole mieści się w budynku wolnostojącym, położonym w spokojnej i cichej okolicy - w pobliżu znajduje się park Moczydło oraz kompleks parkowo leśny „Lasek na Kole”.

Budynek opisywany jest jako „obiekt typu szwedzkiego, złożony z dwóch pawilonów z łącznikiem, czteroodziałowy (na 100 dzieci), z salą gimnastyczną”.

Wszystkie sale są duże, słoneczne, każda posiada łazienkę, szatnię oraz bezpośrednie wyjście do ogrodu przedszkolnego.

Dzieci mają do dyspozycji duży ogród (4600 m), wyposażony w sprzęty dostosowane do zabaw dla dzieci (każda grupa ma wydzielony teren).